Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] "W lewo i prawo, czyli przygody z Terraria"


SopherPRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

 

Chciałbym zaprosic was na mój kanał youtube :D

 

Na kanale od jutra będą kręcone zagrajmy w Terrarie. Seria ta nosi tytuł "W lewo i prawo, czyli przygody z Terraria"...

 

Dobra nie będę owijał w bawełnę tylko dam link do kanału :D

 

http://www.youtube.com/user/SopherPRO

 

Zrobiłem już Intro do serii filmików z Terrari ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=BS9CFA4tqFk

 

Zapraszam wszystkich do oglądania, subskrybowania, polecania, komentowania i oceniania ;P

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Intro nie zachwyca tak bardzo, ale poczekam na te video z tego zobaczymy. :)

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

Opublikowano

Mi sie intro bardzo podoba :) z checia bede oglądał filmiki , o ile beda bardziej ogarniete od reszty konkurencji

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Chyba ,, już dzisiaj'' a nie ,,już jutro'' :) Poczekamy zobaczymy jak ci to wyjdzie :]

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@UP

 

Zobacz kiedy napisałem temat :D (wczoraj)

 

Już się wrzuca na yt 1 odcinek ;P

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

@SopherPro

Mam nadzieje że będzie ,,R'' a nie ,,L'' :) Mnie to wkurza że ktoś mówi zamiast ,,R'' || ,,L''

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@UP

 

Tylko rozumiesz, że ja mam wadę wymowy... i nic z tym nie mogę zrobic ;/

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

@SopherPro

 

Napisz sobie na kartce i powtarzaj te słowa które ci odpowiadają np. rower, też miałem wadę wymowy i jakość mówię ,,R'' a nie ,,L''

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@tsdek

 

Rozumiesz, że od 3 roku życia chodzę do lekarza i "gówno". Dobra już nie mówmy o tym :D Jak chcesz pogadac to pisz na PW... bo zaczyna się spam ;/

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

To że jest to twoja wada wymowy, nie usprawiedliwia cię. Let's Play powinno być dla osób, którzy nie mają żadnej wady wymowy, mówią poprawną Polszczyzną i posiadają ładną barwę głosu :>

Pomimo tego trzeba jeszcze umieć mówić, czyli nie przynudzać, mówić cały czas na temat.

 

Sorki, ale według mnie nie nadajesz się na let's playera :(

 

Btw, też nie mogłem wymawiać "R", (miałem za krótkie wędzidełko :> ).

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Tak,

Przejdź mutacje,

Nie przynudzaj,

Przejdź mutacje,

Przejdź mutacje,

Rozśmieszaj,

Przejdź mutacje,

i najlepiej by było gdybyś jeszcze Przeszedł mutacje.

Sygnatura.

Opublikowano

Popieram pana wyżej

 

Strasznie przynudzasz porównaj siebie do np. JJayJokera

 

a co do mutacji to nie wspomnę

 

może byś jednak poczekał jak skończysz mutacje zanim zaczniesz robić let's playe

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Opublikowano

Krytykę sobie cenię... Postaram się nie przynudzac i trochę rozśmieszac w następnych odcinkach ;)

 

@UP

 

Z kim ty mnie porównujesz? Z JJJ on jest już doświadczonym let`s play`erowcem ;) Każdy musi jakoś zacząc, on też miał trudne początki jak każdy... Ostatnio na swoim Video Blugu mówił, że zaczął nagrywac przed maturą :D Już mineły 2/3 lata ;D A ja nagrywam od 4 dni ;/

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Tak, ale on zaczął nagrywać gdy już przeszedł mutacje a ja Ci polecam:

 

Przejdź mutacje,

Nie przynudzaj,

Przejdź mutacje,

Przejdź mutacje,

Rozśmieszaj,

Przejdź mutacje,

i najlepiej by było gdybyś jeszcze Przeszedł mutacje.

Sygnatura.

Opublikowano

Po co powtarzasz post?? Niedługo (może dzisiaj) będę grał z kolegą :D (przeszedł mutacje i ma 16 lat)...

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Co mi z Kolegi, Tylko on Siębedzie odzywal ?

Bo jak tak to będzie co oglądać, a jak ma mi jakies bez urazy dziecko piszczeć w filmiku to nie dziękuje,

a na przyszłość,

Przejdź mutacje,

Nie przynudzaj,

Przejdź mutacje,

Przejdź mutacje,

Rozśmieszaj,

Przejdź mutacje,

i najlepiej by było gdybyś jeszcze Przeszedł mutacje.

Sygnatura.

Opublikowano

Co mi z Kolegi, Tylko on Siębedzie odzywal ?

Bo jak tak to będzie co oglądać, a jak ma mi jakies bez urazy dziecko piszczeć w filmiku to nie dziękuje,

a na przyszłość,

Przejdź mutacje,

Nie przynudzaj,

Przejdź mutacje,

Przejdź mutacje,

Rozśmieszaj,

Przejdź mutacje,

i najlepiej by było gdybyś jeszcze Przeszedł mutacje.

Nie powtarzaj się -.-

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

Opublikowano

Odświeżam

 

Zapraszam na kanał :D

 

Może już dziś odcinek multiplayer, a także niedługo będzie let`s play minecraft multiplayer :D

 

Serdecznie wszystkich zapraszam do subskrypcji... Jak będzie 100 widzów będzie konkurs ;)

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...